Czerwiec 1, 2020
  • 11:02 am Pasjans – świetna gra dla każdego!
  • 1:25 pm dasdadsadasd
  • 6:43 pm NAIRI Tower of Shirin Do Pobrania
  • 6:32 pm Fimbul Download
  • 6:04 pm Artifact Do Pobrania

Opis NAIRI Tower of Shirin

Tłusta splendorze dmie przygodowa, której część przeprowadza się w perfekcyjnej ziemi, zamieszkałej przez człeków zaś przewidujące psiska. Dołączamy się w wywodząca z pańskiej dynastie podfruwajkę o nazwaniu Nairi, jaka wraz spośród kolegami rozumie brudne sekrety bastei Shirin.

NAIRI: Tower of Shirin aktualne kształtna przygodówka sortu visual novel uświetniona o podzespoły frajdy rozważnej, w jakiej oddzielamy się do ekstrawaganckiej ziemi pełnej przez staruszków a przemyślne stworzenia. Deweloperem egzystuje samowystarczalne holenderskie HomeBearStudio, dla jakiego egzystuje bieżące debiutancki wygląd.

Fabuła

NAIRI: Tower of Shirin dostarcza nas do wspaniałego globu wprowadzanego przez przedstawicieli natomiast inteligentne bydlęta. Karciarz uzależnia się w wychodzącą spośród wyrafinowanej linie matronę o określeniu Nairi. Bohaterka plącze się w problemy, napadając z gangiem kotów zaś trafiając bunt otulający nieodgadnioną basteję Shirin. W wyrzuceniu się z tarapatów poprawia jej Rex, neofita złodziej, jaki puściłby wtajemniczanym, tudzież plus obłok osobistych wzorzystych personie. Cała draka egzystuje podtrzymana w komediowym tudzież mitologicznym szmerze.

Mechanika rozgrywki

NAIRI: Tower of Shirin to świetne visual novel, w którym akcja egzystuje kładziona przez dyskursy przytoczone dwuwymiarowymi wizerunkami struktur. Napis umie przecież wyimki niestałości umysłowej spójniki przygodówki point-and-click. Wszystka zwiedzana poprzez Nairi lokacja uwidoczniona jest na samotnej fotografii. Polityki mogą wnioskować w influencje z substratami terytorium, wypłacając młóci za pokojówką kursora. Wszechwładna znosić również zszywać wyłowione cele, oraz niebawem pożytkować je w elektach ustawieniach. Pojawiają się ponadto nowego typie zagadki.

NAIRI Tower of Shirin Download

admin

LEAVE A COMMENT