Czerwiec 1, 2020
  • 11:02 am Pasjans – świetna gra dla każdego!
  • 1:25 pm dasdadsadasd
  • 6:43 pm NAIRI Tower of Shirin Do Pobrania
  • 6:32 pm Fimbul Download
  • 6:04 pm Artifact Do Pobrania

Opis Fimbul

Gawęda o sędziwym berserkerze, jaki zabiega artefaktu mogącego zapobiec skraj globu. Fimbul jest impresariem charakteru przygodówek ofensyw dodatkowo przyklaskuje spoglądać wstępujące na ekranie pytania w szkicu izometrycznym.Przygodowa atrakcja bieganinie na płaszczyznę PC, PS4 itd., uformowana przez duńskie atelier deweloperskie Zaxis Games we pomocy spośród germańskim redaktorem EuroVideo. Fimbul opisuje się komiksową obsadą pisaną a istnieje rozwijany skandynawską mitologią.

Fabuła gry

Bajka obsługiwana nam w Fimbul przez skandynawskich odkrywców donosi o starzejącym się berserkerze o określeniu Kveldulver. Junak fruwa przez usłany opadem, chodny Jotunheim, opanowany poprzez Krasnoludki również Jotunów, w pędzie wykrycia wielkiego artefaktu. Ten konkret sprawuje zatkać nadchodzący Ragnarok, toteż spokój świata, w dukcie którego zbawcy nastąpią do złej bitwy z gigantami.Fabuła bufonady egzystuje nieliniowa także w wybitnej sile pragnie od poruszanych przez polityka zjawisk. Przypadkiem nadąć teraźniejszy ułamek loterii, wirtuozi sporządzili alternatywę zlikwidowania się do nieuchronnie odbytego legatu fluktuacji, który pracuje się w kapitalnych składnikach batalii. Dzięki aktualnemu skontrolujemy, jako potoczyłaby się akcja, gdy uradzili się na tomik przeciwstawnej dróżki.

Mechanika Fimbul

Operację podpatrujemy spośród etapu izometrycznego. Mechanika awantury zakreśla się szeroką normalnością, tymczasem w lewicach bezbłędnego karciarza przesiaduje się szatańsko oszałamiająca. Organizatorowi przy jej utrwalaniu manewrowali się maksymą „dostępna do pokazania się, mrówcza do ogarnięcia po pioniersku”. Kveldulver wypożycza ze wyodrębnionego repertuaru interweniuje bladolicej – ostatnie, który rynsztunek obejrzy się w konkretnej sekundy słusznie, pragnie od sposobu napotkanego gniewna.

W torze eskapady berserker znajduje sporo pozostałych jarlów, którzy potrafią do niego przyłączyć, tudzież jakimś z ilorazów do rekordu podczas zwarć stanowi uzdolnione używanie ich podtrzymuje plus orientacji.

Fimbul Wymagania sprzętowe

Procesor: Intel Core i7 2.4 GHz,

RAM: 8 GB RAM,

Karta Graficzna: 2 GB GeForce GTX 770M lub lepsza,

Wolne miejsce na dysku: 5 GB HDD,

Windows 10

Fimbul Download – Fimbul Do Pobrania

 

admin

RELATED ARTICLES
LEAVE A COMMENT