PODZIEL SIĘ

ELEX to gra RPG utrzymana w postapokaliptycznych klimatach science-fantasy. Za jej produkcję cierpi niemieckie studio Piranha Bytes, autorzy RPG-ów z partii Gothic i Risen. ELEX przenosi gracza na planetę zniszczoną przez uderzenie meteorytu i zasiedloną przez różne frakcje: niektóre żyjące gdy w czasach średniowiecza, pozostałe korzystające z dobrodziejstw ocalonej technologii. Tytułowy ELEX znajduje się zaś poszukiwanym we wszechświecie narkotykiem, który istnieje wyłącznie na planecie, na jakiej rozgrywa się akcja bitwy. Jego używanie prowadzi aż do stopniowego zatracania człowieczeństwa tudzież różnego rodzaju mutacj. Jego efekty można też zobaczyć u zmutowanych zwierząt tudzież innych stworzeń zamieszkujących ziemia gry. Rozgrywkę w ELEX obserwujemy z perspektywy trzeciej ludzi, a gra oferuje kolosalny świat stworzony z mniemają o eksploracji, pozbawiony monitorów wczytywania danych oraz nakreślony z myślą o skromnej ilości oskryptowanych wydarzeń. Aż do wyboru mamy też górną gamę broni (od strzelb plazmowych, przez miecze, platforma obywatelska miotacze ognia czy wyrzutnie rakiet) oraz zdolności tudzież czarów.

Trailer gry Elex

Wzorem poprzednich produkowaniu Piranhii Bytes gracz przypuszczalnie dołączać do różnorodnych frakcji, wytwarzać własne przedmioty tudzież rozwijać postać w wielu kategoriach, np. walce dosadnie, na dystans czy magii. Gra posiada też minimalistyczny HUD oraz działa na autorskim silniku tego niemieckiego studia stworzonym z mniemają o pecetach oraz o konsolach PlayStation 4 tudzież Xbox One. ELEX, odgrywa stworzona przez Piranha Bytes, twórców nagradzanych serii Gothic i Risen, jest całą akcji grą role-playing osadzoną w postapokaliptycznym uniwersum science-fantasy. Wrzuca gracza do świata pełnego niezwykłych postaci ogromnego, zmutowanych kreatur, silnych wyborów moralnych oraz nieustającej akcji.

Mieczy i toporów po łuki Od, kusze tudzież harpuny, ELEX oferuje jedność z najszerszych zestawów opiera w historii RPG. Złap za shotguna, strzelbę plazmową lub miotacz ognia – istnieje broń i prąd wali dla każdego wiarusa. Później znajdź kompana, przegłosujże frakcję i wpłyń na losy świata; w ELEX-ie każdy wybór wpływa na przyszłość Twojej gry.
Elex jest to jeden spośród najbardziej pożądanych materiałów, kto przybył wraz z meteorytami. Asteroidy spadły na ziemię Malagan, 160 lat temu i zdziesiątkowały ludność, jaka była w rozkwicie technologicznym. Z tego materiału końcówka rasy ludzkiej potrafiła wykształcić odpowiedni narkotyk, dzięki z jakiego powodu ludzie potrafią posługiwać się magią jak również zwiększyć swoją inteligencję. Lecz silnie się odkąd niego uzależniali, a symultanicznie występowały liczne zmiany biologiczne na ciele. Prócz narkotyku, jest to jedno z podstawowych materiałów oraz tak zwanym. źródłem energii, która jest wartościowa by wszelakie maszyny pracowały, tak więc będziemy zdołali używać różnorakich rodzajów jetpacków, dosiadać mechów czy bawić się specjalistycznych narzędzi.
Owy minerał zmienił też całkowicie strefy klimatyczne występujące na planecie, na skutek czemu będziemy mogli zwiedzić bujne lasy, lodowe góry czy gorące pustynie. Ani chybi w każdej strefie klimatycznej spotkamy różne zwierzęta które, podczas styczności z Elex’em, stały się bardziej krwiożercze i brutalne niż dawniej. Tereny te będą duże oraz zróżnicowane, ale nie będą ze sobą w ciągu nadto kolidowały, więc nie uświadczymy sytuacji gdzie idąc po bujnym lesie wejdziemy na pustynię, a naraz po niej do mroźnej scenerii.
Pierwszą zmianą, dotyczący poprzednie produkcje studia PB, jest to, że krajowy główny bohater będzie proch swoją własną historię, miano (Jax) oraz przeszłość. Widnieje on rasy Albów, która powstała dzięki wspomnianemu już materiałowi. Rasa ta uważa się za lepszą od baty ludzkiej i chce ich sobie całkowicie podporządkować. Istnieją pozbawienie całkowicie uczuć, acz pamiętają każdy swój czyn zabroniony oraz każde wydarzenie w ich życiu. Są oni rasą dominującą na świecie oraz chcą się pozbyć lub przyłączyć do siebie resztę „buntowników” – odmiennych frakcji jakie spotkamy w grze. Jeśli natomiast chodzi o fabułę to oczekuje ona następująco. Jest niedaleka przyszłość, gdzie karabiny, jetpacki oraz mechy splatają się z mieczami, potworami a magią. Śmierdzi cyberpunkiem? A więc właśnie tak przedstawia się ogólny wygląd całego świata. Post apokaliptyczny krajobraz przepełnia całości. Wszędzie będziemy zdołali zobaczyć zniszczone samochody, prowizoryczne budowle, miasteczka, ponieważ nim wszystkimi wydarzeniami Malagan nader przypominał naszą ówczesną Świat, a Elex gra popchnął do przodu ewolucję. Nie będziemy się nudzić podczas zwiedzania świata Malagan, a z pewnością bogate drony czy środki przewozu ułatwią nam szukanie bogatych ukrytych ciekawostek. Oczywiście nie zabraknie teleportów do wcześniej odwiedzonych miejsc, acz latanie będzie przyjemniejsze.
Na przestrzeni zwiedzania świata natrafimy na 4 frakcje (Albowie owo jedna z nich a automatycznie do nich należymy) czyli zostają nam tradycyjnie 3 główne, do których będziemy mogli dołączyć na przestrzeni przechodzenia fabuły, a wyglądają one następująco:
Jeśli acz chodzi o system kariery, będzie on głównie inspirowany średnio sprawnym systemem z Risena 2/3, więc będziemy mieli szeroki wachlarz doborów różnorakich umiejętności jak choćby posługiwanie się orężem, chronią dystansową, magią czy doniosłych umiejętności jak np. Złodziejstwo kieszonkowa czy otwieranie zamków. Nie jest przypisana mała klasa postaci. Równie poprawnie możemy biegać w współczesnym stroju z prowizorycznym toporem lub na odwrót. Jedynie dołączenie do frakcji da nam możliwości dodatkowego awansu odpowiedniej. Odgrywa będzie korzystała z autorskiego silnika graficznego PB (był używany w trzeciej fragmentu Risena), który zostanie należycie zmodyfikowany i będzie wymagał obsługi DX11. Teraz nie będziemy doświadczać jasnych odcieni jak to było w poprzednich częściach. W ELEX’ie wszystko będzie szarawe, ciemne i mroczne, czyli jak dużo to zawsze powinno stanowić.


Elex download pc, Elex download za darmo, Elex działająca wersja, Elex gra za darmo, Elex gra do pobrania, Elex do pobrania, Elex pobierz, download Elex pełna wersja pc, Elex, Elex chomikuj, Elex crack, Elex crack do pobrania, Elex demo do pobrania, pobierz Elex, Elex, Elex demo gry, Elex demo pc, Elex pełna wersja gry na pc, Elex pobierz za darmo, Elex reloaded, Elex utorrent, Elex za darmo pc, skąd pobrać Elex pc, Elex ściągnij, Elex ściągnij na pc, Elex skąd pobrać, Elex skidrow, Elex torrent

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSymulator Farmy 2018 do pobrania
Witaj! Dzięki za przeczytanie mojego wpisu. Jestem jednym z autorów a pisząc dokłądniej, jestem graczem takim jak Ty. Publikuję ciekawe materiały o tematyce gier komputerowych, ale również i staram się pisać o ciekawych dodatkach do gier czy... o cheatach do pobrania, które urozmaicają rozgrywkę amatorom, ale i też profesjonalnym graczom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here